Observator » Ştiri sociale » Medicii din Targu Carbunesti sunt acuzati ca au lasat un fat sa moara in pantecele mamei sale

Medicii din Targu Carbunesti sunt acuzati ca au lasat un fat sa moara in pantecele mamei sale

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 11.12.2012, 07:46 | Modificat la 28.05.2017, 16:20

Un barbat ii acuza pe medicii din Targu Carbunesti ca i-au lasat bebelusul nenascut sa moara in pantecele sotiei. Femeia a pierdut sarcina la o zi dupa ce a fost la consult si medicii i-au spus ca nu are de ce sa-si faca griji.

Un barbat ii acuza pe medicii din Targu Carbunesti ca i-au lasat bebelusul nenascut sa moara in pantecele sotiei. Femeia a pierdut sarcina la o zi dupa ce a fost la consult si medicii i-au spus ca nu are de ce sa-si faca griji.