Observator » Ştiri sociale » Ministrul Muncii, Claudia-Ana Costea, a demisionat după scandalul legat de salarizarea bugetarilor

Ministrul Muncii, Claudia-Ana Costea, a demisionat după scandalul legat de salarizarea bugetarilor

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 14.04.2016, 19:22 | Modificat la 26.12.2017, 21:55

Se clatină primele scaune în Guvernul lui Dacian Cioloş. Astăzi, asistăm la cea dintâi demisie - cea a ministrului Muncii, Claudia-Ana Costea. Totul a pornit de la scandalul legat de salarizarea bugetarilor.

Se clatină primele scaune în Guvernul lui Dacian Cioloş. Astăzi, asistăm la cea dintâi demisie - cea a ministrului Muncii, Claudia-Ana Costea. Totul a pornit de la scandalul legat de salarizarea bugetarilor.