Observator » Ştiri sociale » O fapta buna rasplatita cu zambete

O fapta buna rasplatita cu zambete

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 02.11.2012, 07:59 | Modificat la 18.05.2017, 15:00

Nu trebuie sa vina sarbatorile de iarna, ca sa faci o fapta buna. Asa s-au gandit Andrei Duban si Vica Blochina, moderatorii emisiunii "Telefonul de la miezul noptii", de pe Antena 2. Ei au scos la joaca mai multi copii nevoiasi, aflati in grija Fundatiei Sfanta Macrina. Pe langa distractie si voie buna, copiii au primit si bunatati, de la vedetele TV. Reteta perfecta pentru o zi fericita, in viata unui copil.

Nu trebuie sa vina sarbatorile de iarna, ca sa faci o fapta buna. Asa s-au gandit Andrei Duban si Vica Blochina, moderatorii emisiunii "Telefonul de la miezul noptii", de pe Antena 2. Ei au scos la joaca mai multi copii nevoiasi, aflati in grija Fundatiei Sfanta Macrina. Pe langa distractie si voie buna, copiii au primit si bunatati, de la vedetele TV. Reteta perfecta pentru o zi fericita, in viata unui copil.