Operatorul zilei - 17 februarie 2010
Litoralul romanesc a intrat la apa! La propriu. Un fenomen care are loc in fiecare iarna, insa anul acesta plajele au fost ingustate cu pana la zece metri. Cauza este cresterea nivelului marii cu aproape un metru, cea mai ridicata cota din 1933. Imaginile au fost surprinse de Ionut Capitan.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Litoralul romanesc a intrat la apa! La propriu. Un fenomen care are loc in fiecare iarna, insa anul acesta plajele au fost ingustate cu pana la zece metri. Cauza este cresterea nivelului marii cu aproape un metru, cea mai ridicata cota din 1933. Imaginile au fost surprinse de Ionut Capitan.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰