Palme rasunatoare in primaria din Odobesti
Palme rasunatoare in primaria din Odobesti judetul Bacau. Primarul comunei a fost filmat de catre fostul sau casier chiar in timp ce acesta ii administra o "lectie de viata". Si se pare ca nu este singurul incident de acest fel in care a fost implicat edilul. O alta fosta angajata a marturisit ca a demisionat de frica aceluiasi individ. In fata tirului de acuzatii, primarul neaga tot si jura ca e o inscenare.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Palme rasunatoare in primaria din Odobesti judetul Bacau. Primarul comunei a fost filmat de catre fostul sau casier chiar in timp ce acesta ii administra o "lectie de viata". Si se pare ca nu este singurul incident de acest fel in care a fost implicat edilul. O alta fosta angajata a marturisit ca a demisionat de frica aceluiasi individ. In fata tirului de acuzatii, primarul neaga tot si jura ca e o inscenare.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰