Observator » Ştiri sociale » Panica in gara Remetea Mare din Timis

Panica in gara Remetea Mare din Timis

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.06.2010, 13:14 | Modificat la 04.04.2017, 22:45

Panica in gara Remetea Mare din Timis. Un robinet al unei cisterne vagon incarcata cu gazolina a cedat si substanta a inceput sa se scurga. Pompierii au evacuat imediat zona. Alimentarea cu energie electrica a fost oprita iar vagonul a fost tras pe o linie moarta. Din fericire, incidentul nu a facut victime.

Panica in gara Remetea Mare din Timis. Un robinet al unei cisterne vagon incarcata cu gazolina a cedat si substanta a inceput sa se scurga. Pompierii au evacuat imediat zona. Alimentarea cu energie electrica a fost oprita iar vagonul a fost tras pe o linie moarta. Din fericire, incidentul nu a facut victime.