Observator » Ştiri sociale » Pescari luati de apa

Pescari luati de apa

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.07.2010, 16:13 | Modificat la 17.07.2020, 17:25

Pescari izolati intre ape, in Dambovita. Barbatii erau pe raul Ialomita, cand au fost surprinsi de ape. Pentru salvarea unuia dintre ei a fost nevoie de interventia unui elicopter.

Pescari izolati intre ape, in Dambovita. Barbatii erau pe raul Ialomita, cand au fost surprinsi de ape. Pentru salvarea unuia dintre ei a fost nevoie de interventia unui elicopter.