Observator » Ştiri sociale » Poliţiştii din Vâlcea au avut o misiune inedită: recuperarea unui elefant scăpat de la circ

Poliţiştii din Vâlcea au avut o misiune inedită: recuperarea unui elefant scăpat de la circ

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 15.09.2016, 19:19 | Modificat la 18.01.2018, 15:00

Panică în Vâlcea, după ce un elefant a scăpat de la circul din oraş. Proprietarii animalului au alertat poliţia, care a pornit imediat în misiune. Elefantul a fost găsit după ore bune, pe un deal din apropiere.

Panică în Vâlcea, după ce un elefant a scăpat de la circul din oraş. Proprietarii animalului au alertat poliţia, care a pornit imediat în misiune. Elefantul a fost găsit după ore bune, pe un deal din apropiere.