Observator » Ştiri sociale » Reclama pentru Bucuresti

Reclama pentru Bucuresti

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 29.03.2010, 20:22 | Modificat la 16.11.2017, 20:40

Si Bucurestiul vrea sa devina oras turistic, dupa model european. Primaria Capitalei ne-a mai "amenintat" cu asta de multe ori, dar acum consilierii au rupt deja un milion de lei din bugetul spitalelor. Vor da banii numai pentru promovarea orasului. Ar fi insa o mica problema. Nu s-au hotarat exact ce sa scoata in evidenta.

Si Bucurestiul vrea sa devina oras turistic, dupa model european. Primaria Capitalei ne-a mai "amenintat" cu asta de multe ori, dar acum consilierii au rupt deja un milion de lei din bugetul spitalelor. Vor da banii numai pentru promovarea orasului. Ar fi insa o mica problema. Nu s-au hotarat exact ce sa scoata in evidenta.