Observator » Ştiri sociale » Reguli drastice de igienă la Spitalul din Timişoara

Reguli drastice de igienă la Spitalul din Timişoara

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 05.05.2016, 19:30 | Modificat la 11.08.2017, 11:40

După ce reporterii Observator au arătat, cu o cameră ascunsă, că, în cele mai mari spitale din Bucureşti, nici pacienţii, nici măcar cadrele medicale nu respectă reguli elementare de igienă, medicii de la Spitalul din Timişoara şi-au deschis porţile şi au dovedit contrariul.

După ce reporterii Observator au arătat, cu o cameră ascunsă, că, în cele mai mari spitale din Bucureşti, nici pacienţii, nici măcar cadrele medicale nu respectă reguli elementare de igienă, medicii de la Spitalul din Timişoara şi-au deschis porţile şi au dovedit contrariul.