Observator » Ştiri sociale » Românii rămași acasă de 1 Decembrie se pot distra la patinoare

Românii rămași acasă de 1 Decembrie se pot distra la patinoare

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 02.12.2016, 13:24 | Modificat la 02.12.2016, 14:06

Cine n-a plecat pe nicăieri şi a rămas acasă, de exemplu- în Bucureşti, nu trebuie să se supere prea tare. Nu se bucură de zăpadă, dar se poate distra la patinoare. Ori la cele în aer liber, ori la cele în spaţii închise.

Cine n-a plecat pe nicăieri şi a rămas acasă, de exemplu- în Bucureşti, nu trebuie să se supere prea tare. Nu se bucură de zăpadă, dar se poate distra la patinoare. Ori la cele în aer liber, ori la cele în spaţii închise.