Observator » Ştiri sociale » S-a aruncat pe geam impreuna cu copilul

S-a aruncat pe geam impreuna cu copilul

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.02.2010, 19:19 | Modificat la 08.05.2018, 20:20

In urma cu putin timp, in Iasi, o femeie de 25 de ani si-a luat fetita de nici doua luni si s-a aruncat de la etajul al patrulea. Mama si bebelusul au supravietuit, dar sunt in stare critica la spital.

In urma cu putin timp, in Iasi, o femeie de 25 de ani si-a luat fetita de nici doua luni si s-a aruncat de la etajul al patrulea. Mama si bebelusul au supravietuit, dar sunt in stare critica la spital.