Observator » Ştiri sociale » S-a intors ninsoarea

S-a intors ninsoarea

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 28.01.2010, 07:54 | Modificat la 24.03.2019, 20:45

Desi nu este prima ninsoare din acest an, iar medicii vorbesc de zile bune despre venirea zapezii, in Bucuresti iar a fost derdelus. Daca pe bulevarde s-a mai putut circula, pe stradutele adiacente soferii abia si-au putut scoate masinile din parcare.

Desi nu este prima ninsoare din acest an, iar medicii vorbesc de zile bune despre venirea zapezii, in Bucuresti iar a fost derdelus. Daca pe bulevarde s-a mai putut circula, pe stradutele adiacente soferii abia si-au putut scoate masinile din parcare.