Observator » Ştiri sociale » Taximetristul din Iasi atacat ieri de o femeie se simte mai bine

Taximetristul din Iasi atacat ieri de o femeie se simte mai bine

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 09.03.2012, 19:28 | Modificat la 02.01.2021, 21:30

Taximetristul din Iasi atacat ieri de o femeie chiar in timpul cursei se simte mai bine. Astazi le-a povestit anchetatorilor tot ce isi aduce aminte. Inclusiv momentul in care a simtit lama ascutita pe gat. Mai departe, totul e invaluit in mister. Chiar si identitatea blondei care l-a atacat.

Taximetristul din Iasi atacat ieri de o femeie chiar in timpul cursei se simte mai bine. Astazi le-a povestit anchetatorilor tot ce isi aduce aminte. Inclusiv momentul in care a simtit lama ascutita pe gat. Mai departe, totul e invaluit in mister. Chiar si identitatea blondei care l-a atacat.