Observator » Ştiri sociale » Ţeapă într-un club de fiţe din Cluj

Ţeapă într-un club de fiţe din Cluj

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.10.2014, 19:10 | Modificat la 13.10.2014, 22:03

Mihai şi Gelu. Dacă nu vă spun nimic cele două nume, deschideţi Facebook-ul. Sunt deja celebri. În weekend au petrecut în club cu băuturi fine. Şi trei fete frumoase pe care au vrut să le impresioneze

Mihai şi Gelu. Dacă nu vă spun nimic cele două nume, deschideţi Facebook-ul. Sunt deja celebri. În weekend au petrecut în club cu băuturi fine. Şi trei fete frumoase pe care au vrut să le impresioneze

Le-au dus câteva sute de kilometri, până la Cluj, au băut de câteva sute de lei şi-apoi au plecat. Pe furiş, fără să plătească. O singură greşeală au făcut: s-au lăsat fotografiaţi în toiul petrecerii de fotograful localului. Patronul a postat apoi poza pe reţeaua de socializare. El şi-a recuperat banii. Tinerii îşi vor recupera mai greu onoarea.

Când şi-au dat seama că au fost prinşi, Gelu şi Mihai au achitat nota. Se pare că cei doi şi-ar fi făcut un obicei din a petrece prin cluburi fără să plătească.

Articolul continuă după reclamă

Patronul clubului şi-a retras plângerea la poliţie, la insistenţele părinţilor fetelor.