Observator » Ştiri sociale » Traieste in salbaticie, in Defileul Jiului

Traieste in salbaticie, in Defileul Jiului

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 31.05.2010, 12:31 | Modificat la 20.12.2016, 17:20

A muncit ani de zile in mina, dar de 10 ani isi duce traiul intr-o coliba construita in munti. Si. ca un om gospodar, omul are in salbaticie chiar si un radio care functioneaza pe baza unui sistem inventat de el. Barbatul a ajuns sa traiasca astfel dupa ce a fost concediat in 1997, iar sotia l-a parasit

A muncit ani de zile in mina, dar de 10 ani isi duce traiul intr-o coliba construita in munti. Si. ca un om gospodar, omul are in salbaticie chiar si un radio care functioneaza pe baza unui sistem inventat de el. Barbatul a ajuns sa traiasca astfel dupa ce a fost concediat in 1997, iar sotia l-a parasit