Observator » Ştiri sociale » Un bărbat de 49 de ani abia ieşit din închisoare şi-a sechestrat soţia şi copiii într-un grajd

Un bărbat de 49 de ani abia ieşit din închisoare şi-a sechestrat soţia şi copiii într-un grajd

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 23.03.2018, 16:19 | Modificat la 23.03.2018, 18:01

Scene desprinse parcă dintr-un film de groază s-au petrecut într-o localitate din Argeş.

Scene desprinse parcă dintr-un film de groază s-au petrecut într-o localitate din Argeş. Un bărbat de 49 de ani abia ieşit din închisoare şi-a sechestrat soţia şi copiii într-un grajd. I-a ţinut în frig şi le-a dat mâncare cu porţia, timp de două săptămâni. I-ar fi ameninţat şi cu moartea. Unul dintre copii l-a convins în cele din urmă pe tată să-l lase la şcoală. Fata a fugit direct la poliţie.