Observator » Ştiri sociale » Un copil de la Gradinita "Otilia Cazimir" din Baia Mare a cazut de la etajul I din neglijenta educatoarelor

Un copil de la Gradinita "Otilia Cazimir" din Baia Mare a cazut de la etajul I din neglijenta educatoarelor

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 04.10.2011, 13:11 | Modificat la 03.04.2017, 13:40

Un copil de 4 ani din Baia Mare este victima nepasarii educatoarei sale. Micutul a cazut de la etajul 1 al gradinitei dupa ce a fost inchis de femeie intr-o debara pentru ca plangea. Speriat, copilul a deschis geamul si s-a aruncat in gol. Parintii au fost cei care l-au dus de urgenta la spital. Asta pentru ca educatoarea vroia sa ascunda toata intamplarea

Un copil de 4 ani din Baia Mare este victima nepasarii educatoarei sale. Micutul a cazut de la etajul 1 al gradinitei dupa ce a fost inchis de femeie intr-o debara pentru ca plangea. Speriat, copilul a deschis geamul si s-a aruncat in gol. Parintii au fost cei care l-au dus de urgenta la spital. Asta pentru ca educatoarea vroia sa ascunda toata intamplarea