Un sportiv din Petroșani a înotat în râul Jiu pentru o Ana, o fetiță care suferă de o malformaţie a coloanei vertebrale
Ana este o fetiță de 3 ani din Gorj care încă de la naștere a trecut prin multe. Suferă de o malformaţie a coloanei vertebrale și nu are un picior. După mai multe operaţii, încă are nevoie de ajutor. Cazul ei l-a impresionat pe un sportiv din Petroșani, bibliotecar de meserie, care a decis să facă un gest impresionant pentru ea.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Ana este o fetiță de 3 ani din Gorj care încă de la naștere a trecut prin multe. Suferă de o malformaţie a coloanei vertebrale și nu are un picior. După mai multe operaţii, încă are nevoie de ajutor. Cazul ei l-a impresionat pe un sportiv din Petroșani, bibliotecar de meserie, care a decis să facă un gest impresionant pentru ea.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰