Observator » Ştiri sociale » Un stol de lebede albe a poposit la malul Marii Negre spre bucuria localnicilor

Un stol de lebede albe a poposit la malul Marii Negre spre bucuria localnicilor

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.12.2012, 07:07 | Modificat la 17.06.2020, 21:45

Iarna nu a ajuns la malul marii, dar au ajuns lebedele. Un stol de pasari din Delta s-a refugiat intr-un golf din Eforie. Si o duc bine acolo. Zeci de localnici se ingramadesc sa le hraneasca si sa le admire.

Iarna nu a ajuns la malul marii, dar au ajuns lebedele. Un stol de pasari din Delta s-a refugiat intr-un golf din Eforie. Si o duc bine acolo. Zeci de localnici se ingramadesc sa le hraneasca si sa le admire.