Vremea caldă i-a scos la grătare pe oameni. La Odorheiu Secuiesc au fost aproape 27 de grade
Vremea de vară din ultima lună de toamnă i-a scos pe oameni din case. şi unde altundeva, dacă nu în aer liber şi curat, la munte. De la nelipsitul grătar şi până la cursuri de echitaţie sau drumeţii, nimic nu a lipsit din peisajul weekendului extrem de călduros pentru acestă perioadă.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Vremea de vară din ultima lună de toamnă i-a scos pe oameni din case şi unde altundeva, dacă nu în aer liber şi curat, la munte. De la nelipsitul grătar şi până la cursuri de echitaţie sau drumeţii, nimic nu a lipsit din peisajul weekendului extrem de călduros pentru acestă perioadă. Avem şi un record istoric pentru luna noiembrie în Harghita, la Odorheiul Secuiesc. În zona recunoscută drept polul frigului au fost aproape 27 de grade.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰