Observator » Sondaj » SONDAJ: V-aţi gândit să renunţaţi la maşină din cauza scumpirilor repetate la pompă?

SONDAJ: V-aţi gândit să renunţaţi la maşină din cauza scumpirilor repetate la pompă?

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 28.06.2024, 10:22 | Modificat la 01.07.2024, 10:51

De la 1 iulie creşte, din nou,  acciza la carburanţi, pentru a doua oară în acest an. Ceea ce înseamnă automat benzină şi motorină mai scumpe. 

Vă invităm să votaţi în sondajul de mai jos, iar răspunsurile voastre se vor vedea la Observator 12-14.

Întrebarea zilei
V-aţi gândit să renunţaţi la maşină din cauza scumpirilor repetate la pompă?