Observator » Sport » Andone plange dupa suporteri

Andone plange dupa suporteri

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 17.12.2010, 20:17 | Modificat la 27.03.2018, 01:45

Ioan Andone plange dupa suporteri! Ii vrea inapoi pe stadion din retur sa faca atmosfera ca la derbiurile cu Steaua si Rapid. "Rezultatele echipei i-au indepartat" crede antrenorul lui Dinamo.

Ioan Andone plange dupa suporteri! Ii vrea inapoi pe stadion din retur sa faca atmosfera ca la derbiurile cu Steaua si Rapid. "Rezultatele echipei i-au indepartat" crede antrenorul lui Dinamo.