Observator » Sport » Bataie in gluma

Bataie in gluma

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.01.2011, 20:03 | Modificat la 18.06.2018, 13:25

Stelistii, s-au batut, la primul antrenament, in Antalya! Dar a fost, doar o gluma! Banel, si-a lovit colegii, razind! Abia a inceput, cantonamentul in Turcia, si stelistii spun ca, deja este greu!

Stelistii, s-au batut, la primul antrenament, in Antalya! Dar a fost, doar o gluma! Banel, si-a lovit colegii, razind! Abia a inceput, cantonamentul in Turcia, si stelistii spun ca, deja este greu!