Observator » Sport » Becali: "M-au suspendat, dar eu n-am nicio functie"

Becali: "M-au suspendat, dar eu n-am nicio functie"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 19.11.2010, 20:14 | Modificat la 13.05.2017, 18:05

Gigi Becali a ramas cu gura cascata cand a auzit ca este suspendat 2 luni si amendat cu 150 de milioane de lei vechi! "Din ce functie m-au suspendat, ca eu nu am nicio functie la Steaua!", intreaba mirat Becali.

Gigi Becali a ramas cu gura cascata cand a auzit ca este suspendat 2 luni si amendat cu 150 de milioane de lei vechi! "Din ce functie m-au suspendat, ca eu nu am nicio functie la Steaua!", intreaba mirat Becali.