Observator » Sport » Dinamo nu mai vrea sa faca spectacol, vrea puncte!

Dinamo nu mai vrea sa faca spectacol, vrea puncte!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 02.03.2011, 20:22 | Modificat la 18.06.2018, 15:10

Oglinda, oglinjoara, care este cea mai frumoasa echipa din tara? "Dinamo", se lauda oamenii lui Andone, care culmea, acum nu mai vor sa faca spectacol in Liga I, ci doar sa ia puncte!

Oglinda, oglinjoara, care este cea mai frumoasa echipa din tara? "Dinamo", se lauda oamenii lui Andone, care culmea, acum nu mai vor sa faca spectacol in Liga I, ci doar sa ia puncte!