Observator » Sport » Dinamovistii, mai bine injurati, decat uitati

Dinamovistii, mai bine injurati, decat uitati

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 28.09.2010, 20:41 | Modificat la 18.06.2018, 10:25

Fanii dinamovisti s-au saturat sa vada cum Dinamo nu mai bate pe nimeni, asa ca au cerut demisia.

Fanii dinamovisti s-au saturat sa vada cum Dinamo nu mai bate pe nimeni, asa ca au cerut demisia.