Observator » Sport » Dragomir: "Steaua castiga cu Dinamo"

Dragomir: "Steaua castiga cu Dinamo"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 05.10.2010, 20:04 | Modificat la 18.06.2018, 10:00

Steaua este favorita sa castige titlul crede Mitica Dragomir.

Steaua este favorita sa castige titlul crede Mitica Dragomir.