Observator » Sport » Gigi Becali s-a sarbatorit de unul singur!

Gigi Becali s-a sarbatorit de unul singur!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.06.2011, 20:05 | Modificat la 16.04.2017, 13:55

Sotia si fetele sunt plecate in strainatate la cumparaturi, Borcea e la Miami. "Pana si cancelarul Virgil m-a parasit", isi plange Gigi de mila. Dar numai in gluma. Seful Stelei se bate cu pumnul in piept. "Voi trai pana la 90 de ani!"

Sotia si fetele sunt plecate in strainatate la cumparaturi, Borcea e la Miami. "Pana si cancelarul Virgil m-a parasit", isi plange Gigi de mila. Dar numai in gluma. Seful Stelei se bate cu pumnul in piept. "Voi trai pana la 90 de ani!"