Observator » Sport » New Dinamo s-a intarit cu un veteran!

New Dinamo s-a intarit cu un veteran!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 03.08.2011, 20:01 | Modificat la 13.11.2018, 10:05

New Dinamo s-a intarit cu un veteran! La 32 de ani Dorel Stoica a semnat cu alb-rosii si a facut deja primul antrenament in Stefan cel Mare. Fundasul dezafiliatei Universitatea Craiova a ajuns la Dinamo la un an dupa ce a jucat si pentru Steaua. Omul care l-a dus in Ghencea si care l-a luat inapoi la Craiova Piturca l-a sfatuit acum sa mearga la Dinamo. De doi ani incerca Borcea sa-l transforme in caine rosu pe Dorel

New Dinamo s-a intarit cu un veteran! La 32 de ani Dorel Stoica a semnat cu alb-rosii si a facut deja primul antrenament in Stefan cel Mare. Fundasul dezafiliatei Universitatea Craiova a ajuns la Dinamo la un an dupa ce a jucat si pentru Steaua. Omul care l-a dus in Ghencea si care l-a luat inapoi la Craiova Piturca l-a sfatuit acum sa mearga la Dinamo. De doi ani incerca Borcea sa-l transforme in caine rosu pe Dorel