Sa vina Cupa in Ghencea
Sefii Stelei sunt de acord cu dinamovistul Borcea! O finala Steaua-Dinamo nu suna rau, mai ales ca ros-albatrii ar vrea sa se razbune, dupa infrangerea din campionat. Visul lui Borcea nu este insa si visul omului care a calificat-o pe Steaua in semifinale! Surdu este sentimental! Ar dori sa joace cu trofeul pe masa in fata echipei la care s-a lansat, FC Brasov!
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Sefii Stelei sunt de acord cu dinamovistul Borcea! O finala Steaua-Dinamo nu suna rau, mai ales ca ros-albatrii ar vrea sa se razbune, dupa infrangerea din campionat. Visul lui Borcea nu este insa si visul omului care a calificat-o pe Steaua in semifinale! Surdu este sentimental! Ar dori sa joace cu trofeul pe masa in fata echipei la care s-a lansat, FC Brasov!
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰