Observator » Sport » Stelistii au scapat de suspendare

Stelistii au scapat de suspendare

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 07.10.2010, 20:08 | Modificat la 18.06.2018, 09:40

Steaua a scapat ieftin dupa ce suporterii au aruncat cu scaune in arbitrul care a prelungit meciul cu Napoli cu 7 minute.

Steaua a scapat ieftin dupa ce suporterii au aruncat cu scaune in arbitrul care a prelungit meciul cu Napoli cu 7 minute.