Observator » Sport » Stelistii nu vor bate recordul de asistenta la meciul cu Ajax

Stelistii nu vor bate recordul de asistenta la meciul cu Ajax

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.02.2013, 08:05 | Modificat la 27.07.2020, 15:25

"Sunt putini, dar buni!" Stelistii n-au intrat in panica atunci cand au auzit ca suporterii lor au inceput sa-si vanda biletele la meciul cu Ajax. "Macar sa-i facem fericiti pe cei care vin in tribune", spera ros-albastrii. Reghe ii consoleaza pe fanii dezamagiti. "Tot vom juca o finala pana la urma!".

"Sunt putini, dar buni!" Stelistii n-au intrat in panica atunci cand au auzit ca suporterii lor au inceput sa-si vanda biletele la meciul cu Ajax. "Macar sa-i facem fericiti pe cei care vin in tribune", spera ros-albastrii. Reghe ii consoleaza pe fanii dezamagiti. "Tot vom juca o finala pana la urma!".