Stelistii s-au intors la Bucuresti dupa esecul de la Amsterdam
Stelistii s-au intors la Bucuresti dupa esecul de la Amsterdam, dar antrenorului nu i-a pierit zambetul. Reghe si-a facut aparitia la aeroport la bratul sotiei si si-a trimis jucatorii acasa cu taxiul.
