Observator » Sport » Stelistii s-au intors la Bucuresti dupa esecul de la Amsterdam

Stelistii s-au intors la Bucuresti dupa esecul de la Amsterdam

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.02.2013, 08:56 | Modificat la 27.07.2020, 15:15

Stelistii s-au intors la Bucuresti dupa esecul de la Amsterdam, dar antrenorului nu i-a pierit zambetul. Reghe si-a facut aparitia la aeroport la bratul sotiei si si-a trimis jucatorii acasa cu taxiul.

Stelistii s-au intors la Bucuresti dupa esecul de la Amsterdam, dar antrenorului nu i-a pierit zambetul. Reghe si-a facut aparitia la aeroport la bratul sotiei si si-a trimis jucatorii acasa cu taxiul.