Observator » Evenimente » Accident grav în Timişoara. O femeie de 35 de ani a ajuns la spital, după ce două maşini s-au ciocnit într-o intersecţie

Video Accident grav în Timişoara. O femeie de 35 de ani a ajuns la spital, după ce două maşini s-au ciocnit într-o intersecţie

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 24.01.2024, 08:49 | Modificat la 24.01.2024, 09:00

Accident grav, aseară, pe o stradă din Timişoara. O femeie de 35 de ani a ajuns la spital, după ce maşina în care se afla s-a ciocnit violent cu un alt autoturism.

Şoferul, un bărbat de 32 de ani, nu s-a asigurat, iar într-o intersecţie s-a izbit de maşina femeii. Ambii şoferi au fost testaţi cu aparatul etilotest, iar rezultatul a fost negativ. Poliţiştii au deschis un dosar penal pentru vătămare corporală din culpă.