Observator » Evenimente » Caravana SuperBingoMetropolis a ajuns la Ploiesti

Caravana SuperBingoMetropolis a ajuns la Ploiesti

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 19.10.2011, 17:05 | Modificat la 02.07.2018, 11:50

Caravana SuperBingoMetropolis a ajuns azi la Ploiesti. Tociu, Palade, Raluca si Escu au impartit cartoane albastre si bineinteles castigatoare pentru marele joc de la Antena 1. Iar voi nu uitati - taloanele albastre va pot aduce 100.000 de euro iar in combinatie cu celelalte - premii si mai mari.

Caravana SuperBingoMetropolis a ajuns azi la Ploiesti. Tociu, Palade, Raluca si Escu au impartit cartoane albastre si bineinteles castigatoare pentru marele joc de la Antena 1. Iar voi nu uitati - taloanele albastre va pot aduce 100.000 de euro iar in combinatie cu celelalte - premii si mai mari.