Observator » Evenimente » Ce a păţit un tânăr din Satu Mare, filmat când fură maşina unui livrator din faţa localului. A vândut-o apoi cu 600 de euro

Video Ce a păţit un tânăr din Satu Mare, filmat când fură maşina unui livrator din faţa localului. A vândut-o apoi cu 600 de euro

Un tânăr a furat maşina unui livrator şi a vându-o cu 600 de euro Tânărul a fost identificat cu ajutorul imaginilor surprinse de camere - Captură video Facebook
Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 03.02.2025, 21:40 | Modificat la 03.02.2025, 21:43

Un tânăr de 24 de ani a furat maşina unui livrator în Satu Mare şi a vându-o cu 600 de euro. Autoturismul a fost lăsat cu cheile în contact chiar în faţa localului. Bărbatul a fost identificat cu ajutorul imaginilor surprinse de camerele de supraveghere.

Potrivit www.presasm.ro, un tânăr de 24 de ani din judeţul Satu Mare a fost trimis în judecată, fiind acuzat că anul trecut a a furat maşina unui livrator şi a vându-o cu 600 de euro.

Autoturismul a fost lăsat cu cheile în contact chiar în faţa localului. În câteva secunde bărbatul a plecat cu autoturismul, iar în scurt timp l-a vândut cu 600 de euro.

Bărbatul a fost identificat cu ajutorul imaginilor surprinse de camerele de supraveghere.

Articolul continuă după reclamă

INFORMARESetările tale privind cookie-urile nu permit afișarea conținutului din această zonă. E necesar să accepți cookie-urile social media pentru afisarea acestui tip de conținut. Modifică setările