Observator » Evenimente » Gheorghe Dincă, trimis în Olt pentru a fi judecat

Gheorghe Dincă, trimis în Olt pentru a fi judecat

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.01.2020, 11:05 | Modificat la 16.01.2020, 11:08

Gheorghe Dincă este la un pas de judecată. Este acuzat oficial că le-a violat şi le-a ucis pe Alexandra Măceşanu şi Luiza Melencu. El va fi judecat de magistraţii Tribunalului Olt, iar pentru asta va fi scos în această dimineaţă din arestul Poliţiei Capitalei.

Gheorghe Dincă este la un pas de judecată. Este acuzat oficial că le-a violat şi le-a ucis pe Alexandra Măceşanu şi Luiza Melencu. El va fi judecat de magistraţii Tribunalului Olt, iar pentru asta va fi scos joi dimineaţă din arestul Poliţiei Capitalei. Colega noastra, Corina Matlinschi, îți oferă informații în acest video.