La clubul Colectiv, ceremonie de comemorare pentru cei 63 de tineri decedați
Laurenţiu şi Mihai sunt în viaţă şi au avut norocul să se întoarcă acasă. Părinţii lor zâmbesc fericiţi, dar pentru părinţii altor 63 de tineri, lucrurile nu vor mai fi niciodată la fel.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Laurenţiu şi Mihai sunt în viaţă şi au avut norocul să se întoarcă acasă. Părinţii lor zâmbesc fericiţi, dar pentru părinţii altor 63 de tineri, lucrurile nu vor mai fi niciodată la fel. La Colectiv, locul în care fii şi fiicele lor au zâmbit pentru ultima dată, încă se plânge. Oamenii nu au uitat şi au venit şi astăzi, la două luni de la tragedia care ne-a marcat pe toţi, să aprindă o lumânare.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰