Observator » Evenimente » Muzică și voie bună în Cetatea Medievală din Târgu-Mureş

Muzică și voie bună în Cetatea Medievală din Târgu-Mureş

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.10.2016, 07:40 | Modificat la 01.12.2016, 15:20

Concert extraordinar susţinut aseară în Cetatea Medievală din Târgu-Mureş. Spectacolul oferit de Orchestra celor 100 de ţigani din Ungaria i-a fermecat timp de două ore pe cei peste 1000 de spectatori.

Concert extraordinar susţinut aseară în Cetatea Medievală din Târgu-Mureş. Spectacolul oferit de Orchestra celor 100 de ţigani din Ungaria i-a fermecat timp de două ore pe cei peste 1000 de spectatori.