Observator » Evenimente » Când ai să vezi ASTA, nu vei mai mânca niciodată sushi! O FEMEIE s-a îmbolnăvit grav!

Când ai să vezi ASTA, nu vei mai mânca niciodată sushi! O FEMEIE s-a îmbolnăvit grav!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 29.09.2014, 11:16 | Modificat la 29.09.2014, 12:08

Mâncarea sa favorită a devenit sursa îmbolnăvirii. După ce a mâncat sushi, tot corpul său a fost infectat cu tenia!

Mâncarea sa favorită a devenit sursa îmbolnăvirii. După ce a mâncat sushi, tot corpul său a fost infectat cu tenia! 

Victima a mers la medic, acolo unde a fost supus unui examen medical amănunţit. Atunci când i-a fost făcută o radiografie, specialiştii au rămas fără cuvinte. Tot corpul său fusese invadat cu tenia, iar imaginile au fost de-a dreptul îngrozitoare.

După ce tratamentul la care a fost supus a dat rezultate, iar FEMEIA şi-a revenit, acesta a luat o decizie clară: Nu va mai mânca sushi în viaţa lui!

Articolul continuă după reclamă