Antena Meniu Search
x

Curs valutar

Oameni înjuraţi şi transportaţi într-o mizerie de nedescris cu un autocar (Video)

Înjurături şi o mizerie de nedescris. Aşa au fost întâmpinaţi, astăzi, călătorii unui autocar care efectuează curse regulate pe traseul Târgu Secuiesc - Braşov - Sibiu - Oradea.

de Redactia Observator

la 07.01.2019 , 13:14

Oameni înjuraţi şi transportaţi într-o mizerie de nedescris cu un autocar Oameni înjuraţi şi transportaţi într-o mizerie de nedescris cu un autocar - Observator

Înjurături şi o mizerie de nedescris. Aşa au fost întâmpinaţi, astăzi, călătorii unui autocar care efectuează curse regulate pe traseul Târgu Secuiesc - Braşov - Sibiu - Oradea.

Un călător al autocarului ne-a trimis imagini din interiorul autocarului în care se poate observa o mizerie de nedescris.

Culoarul dintre scaune este plin cu sticle de plastic şi pungi aruncate.

Articolul continuă după reclamă

Imaginile au fost filmate chiar astăzi, în timp ce autocarul se îndrepta spre Sibiu.

Oamenii au povestit că şoferul vorbea la telefon în timp ce conducea, iar niciunul dintre călători nu a avut curaj să ceară socoteală pentru că şoferul i-ar fi înjurat.

"Priviţi în ce condiţii transportă călătorii pe ruta Târgu Secuiesc - Braşov - Sibiu - Oradea. Autocarul se îndreaptă către Sibiu - Oradea. Şoferul vorbeşte urât cu călătorii şi nimeni nu are curaj să vorbească. Mai mult, vorbeşte la telefon în timp ce conduce", a declarat Aurel Miron.

Redactia Observator Like

Observator  - Despre oameni, știrile așa cum trebuie să fie.

Înapoi la Homepage
Comentarii


Întrebarea zilei
V-aţi hotărât cu cine votaţi pentru Primăria Capitalei?
Observator » Evenimente » Oameni înjuraţi şi transportaţi într-o mizerie de nedescris cu un autocar (Video)