Observator » Evenimente » Sushi-ul ne poate scăpa de kilogramele în plus

Sushi-ul ne poate scăpa de kilogramele în plus

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 05.07.2019, 12:44 | Modificat la 05.07.2019, 15:55

Dieta cu sushi este din ce în ce mai populară, pentru cei care vor să scape de câteva kilograme în plus, mai ales dacă mănâncă la restaurant. Andreea Gherasim a aflat care sunt cele mai sănătoase variante şi cum funcţionează regimul. 

Dieta cu sushi este din ce în ce mai populară, pentru cei care vor să scape de câteva kilograme în plus, mai ales dacă mănâncă la restaurant. Andreea Gherasim a aflat care sunt cele mai sănătoase variante şi cum funcţionează regimul.