Video Tânăr pe trotinetă electrică, rănit grav pe o trecere de pietoni, în Brașov. O femeie a început să țipe când l-a văzut agonizând
Un tânăr de 22 de ani a fost rănit pe o trecere de pietoni de pe bulevardul Gării din Brașov, în timp ce circula cu o trotinetă electrică. Pe imaginile surprinse de un martor, imediat după impact, se poate observa cum o femeie se panichează și începe să țipe atunci când îl vede pe tânărul ce agoniza pe asfalt. Mai mulți bărbați s-au adunat la fața locului, înainte de sosirea paramedicilor, încercând să afle cât de grav rănită este victima.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
"La data de 14 august 2022, în jurul orei 13.30, un tânăr, în vârstă de 22 ani, angajat în traversarea străzii, deplasându-se pe o trotinetă electrică, a lovit partea laterală stângă a unui autovehicul, ce se deplasa pe bulevardul Gării, din municipiul Brașov. Tânărul a fost preluat și transportat la spital în vederea acordării de îngrijiri medicale. La testarea din punct de vedere al prezenței alcoolului în aerul expirat atât a conducătorului auto, cât și a tânărului, în vârstă de 22 ani, rezultatul a fost 0. Polițiștii efectuează cercetări pentru a stabili cu exactitatea cauzele și împrejurările producerii accidentului rutier", au transmis reprezentanții Poliției.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰