Un ultim omagiu pentru Zoran Kurtes
Sala sporturilor din Constanta s-a trasformat azi noapte in loc de pelerinaj pentru cei care au vrut sa-i aduca un ultim omagiu lui Zoran Kurtes. Sute de fani sau cunoscuti au adus o floare sau au aprins o lumanare pentru antrenorul de la HCM Constanta. Acesta a murit vineri seara, in camera sa de hotel, la numai 44 de ani.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Sala sporturilor din Constanta s-a trasformat azi noapte in loc de pelerinaj pentru cei care au vrut sa-i aduca un ultim omagiu lui Zoran Kurtes. Sute de fani sau cunoscuti au adus o floare sau au aprins o lumanare pentru antrenorul de la HCM Constanta. Acesta a murit vineri seara, in camera sa de hotel, la numai 44 de ani.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰