Observator » Ştiri externe » Astronauţii de pe ISS, acuzaţi că ascund existenţa EXTRATEREŞTRILOR! Cum a fost surprins unul dintre cosmonauţi (VIDEO)

Astronauţii de pe ISS, acuzaţi că ascund existenţa EXTRATEREŞTRILOR! Cum a fost surprins unul dintre cosmonauţi (VIDEO)

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.01.2017, 14:15 | Modificat la 16.01.2017, 14:16

Ufologii americani susţin că astronauţii de pe Staţia Spaţială Internaţională (ISS) înceasrcă să ascundă existenţa extratereştrilor. Aceste acuzaţii vin după ce în posesia lor a intrat un material video filmat de pe ISS.

Ufologii americani susţin că astronauţii de pe Staţia Spaţială Internaţională (ISS) înceasrcă să ascundă existenţa extratereştrilor. Aceste acuzaţii vin după ce în posesia lor a intrat un material video filmat de pe ISS.

În imagini se vede un obiect luminos care zboară în apropierea ISS. Imediat, camera video suprinde momentul în care unul dintre astronauţi acoperă cu mâna obiectivul, dând senzaţia că nu vrea ca obiectul cu pricina să fie filmat. 

Urmăriţi mai jos momentul: 

Articolul continuă după reclamă

INFORMARESetările tale privind cookie-urile nu permit afișarea conținutului din această zonă. E necesar să accepți cookie-urile social media pentru afisarea acestui tip de conținut. Modifică setările