Observator » Ştiri externe » Hoţii de cadouri îi exasperează din nou pe americani

Hoţii de cadouri îi exasperează din nou pe americani

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.12.2016, 16:48 | Modificat la 13.12.2016, 20:11

Americanii se confruntă, din nou, cu acelaşi coşmar care îi exasperează iarnă de iarnă! Cum încep să li se aducă darurile comandate de pe Internet, cum rămân fără ele. Şi asta din cauza celor care fac livrările.

Americanii se confruntă, din nou, cu acelaşi coşmar care îi exasperează iarnă de iarnă! Cum încep să li se aducă darurile comandate de pe Internet, cum rămân fără ele. Şi asta din cauza celor care fac livrările.

Aceştia lasă pur şi simplu pachetele pe verande, fără să se asigure că ajung la cumpărători.