Observator » Ştiri externe » Mii de oameni participă la Festivalul Noroiului din Coreea de Sud

Mii de oameni participă la Festivalul Noroiului din Coreea de Sud

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 19.07.2015, 08:42 | Modificat la 19.07.2015, 08:51

Mii de oameni, unii veniţi de peste hotare, se bălăcesc veseli, în aceste zile, la Festivalul Noroiului, într-o staţiune din Coreea de Sud

Mii de oameni, unii veniţi de peste hotare, se bălăcesc veseli, în aceste zile, la Festivalul Noroiului, într-o staţiune din Coreea de Sud

Anul trecut, festivalul a atras peste trei milioane de vizitatori şi se speră că, şi acum, succesul va fi acelaşi.