Observator » Ştiri externe » Milioane de oameni ar putea fi decuplati de la Internet, din cauza unui virus

Milioane de oameni ar putea fi decuplati de la Internet, din cauza unui virus

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 29.02.2012, 07:29 | Modificat la 15.05.2017, 23:10

Milioane de oameni ar putea fi decuplati de la Internet, din cauza unui virus care a infectat servere din peste o suta de tari. FBI va bloca toate serverele firmelor contaminate daca acestea nu elimina virusul pana la 8 martie, dar operatiunea se dovedeste foarte dificila.

Milioane de oameni ar putea fi decuplati de la Internet, din cauza unui virus care a infectat servere din peste o suta de tari. FBI va bloca toate serverele firmelor contaminate daca acestea nu elimina virusul pana la 8 martie, dar operatiunea se dovedeste foarte dificila.