O fetiţă a fost ÎNDESATĂ într-un sac şi TORTURATĂ de BUNICA şi MĂTUŞA sa VIDEO
Poliţia a lansat o anchetă după ce pe internet a apărut o filmare cu o fetiţă care este băgată într-un sac şi torturată de mătuşa şi bunica sa. Clipul a fost vizualizat de peste 10 milioane de ori.
Poliţia a lansat o anchetă după ce pe internet a apărut o filmare cu o fetiţă care este băgată într-un sac şi torturată de mătuşa şi bunica sa. Clipul a fost vizualizat de peste 10 milioane de ori.
Internetul a fost invadat de o filmare cu o fetiţă, care este băgată într-un sac şi torturată de mătuşa şi bunica sa.
Poliţia a lansat o anchetă, dar deocamdată nicio persoană nu a fost arestată sau identificată.
Nu se ştie ce le-a determinat pe cele două femei să o trateze atât de inuman pe fetiţă, întrucât filmarea începe cu micuţa fiind deja în sacul alb, folosit de obicei pentru prinderea şerpilor şi a altor reptile.
În imagini, bunica fetiţei poate fi văzută cum împinge şi înţeapă sacul, făcând-o pe copilă să plângă, pentru ca ulterior să rostogolească sacul pe jos.
Mai târziu, în filmare, o femeie mai tânără, despre care se crede că este mătuşa fetiţei, poate fi văzut-o lovind-o pe micuţă cu un băţ, în timp ce bunica sa filmează întreaga scenă.
Clipul are peste 10 milioane de vizualizări şi peste 50 de mii de comentarii, scrie The Mirror.
Înapoi la HomepagePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰